Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Aktualności

Aktualności

SKARB SMOKA (CS)

2017/06/23


"Skarb Smoka" otwiera się w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 13:00 – 21:00.

Wymagany poziom: 42.


Jak wejść do sceny eventu?

Po godzinie 13:00 uaktywni się przycisk „Wejdź”. Jeśli po kliknięciu na niego nie otrzymamy od razu pytania o chęć udziału, oznacza to że zgłosiło się na razie za mało osób. Czekamy więc aż zgłosi się 20 graczy.

W momencie, gdy liczba uczestników będzie wystarczająca, otrzymamy pytanie o to, czy chcemy przenieść się do sceny cross-server.

Na miejscu zostajemy przydzieleni do jednej z 2 drużyn: Czerwonej lub Niebieskiej. Punktem wyjścia jest baza naszej drużyny – tutaj też znajdziemy się po każdej utracie życia. Przed rozpoczęciem zmagań musimy odczekać odliczanie.


Jak odnaleźć się w scenie?

W prawym górnym rogu znajduje się mapka, na której widać innych graczy jako niebieskie i czerwone kropki. Nasza postać jest zieloną kropką. Dzięki mapie możemy zlokalizować Kule, bossy, wrogów i przyjaciół oraz trafić do bazy.


Jak grać?

Celem jest zdobycie jak największej ilości punktów dzięki przejęciu Kul i zaniesieniu ich do bazy.

Kule będą się pojawiać do jakiś czas w różnych miejscach, o czym informują wiadomości systemowe. Zobaczymy je na mapce. Są dwa rodzaje kul: zwykła za 1 pkt. i kula skarbów za 2 pkt.

Kula ma początkowo srebrny kolor, a po przejęciu przez gracza z jednej z drużyn robi się czerwona lub niebieska. Dzięki temu widzimy, czy przejął ją przyjaciel – jeśli tak, możemy np. osłaniać go, atakując wrogów w pobliżu.

Przejmowanie kuli: Jeśli kulę przejął gracz z drużyny przeciwnej, możemy doścignąć go i walczyć z nim. Jeśli wygramy, kula będzie nasza. Jeśli przegramy, trafiamy z powrotem do bazy, gdzie trzeba odczekać kilka sekund. Uwaga: zdobywanie niezajętej kuli zajmuje kilka sekund i nie można się w tym czasie przemieszczać ani atakować.

Zdobywca kuli: Gracz, który zdobędzie kulę, porusza się dużo wolniej (bez zwierzęcia). Musi jak najszybciej dostać się do bazy swojej drużyny i nie przegrać walki, jeśli zostanie zaatakowany. Po zaniesieniu kuli w bezpieczne miejsce otrzymujemy punkt dla drużyny i ruszamy dalej po nowe kule.

W scenie znajdują się też czasem bossy (złote kropki na mapie).


Koniec rozgrywki

Zwycięża drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 30 pkt. lub ma więcej punktów na koniec rundy. Aby zaliczyć rundę pozostań w scenie CS do momentu pokazania się tabeli wyników.


Nagrody

Codziennie możemy odebrać nagrody za udział (najlepiej co najmniej 2 walki dziennie) w zakładce Dzienne Zadanie.

Wszystkie nasze wyczyny zapisują się w rankingu, którego podsumowanie następuje co miesiąc. Otrzymamy wtedy adekwatne nagrody, w tym tytuł rankingu.

Wcześniej:SKARB BOGÓW (CS)
top