Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

CHWAŁA KRÓLA

2017/07/05


Event dostępny od lvl 30. (Za wyjątkiem nowo otwartych serwerów, gdzie poziom świata jest jeszcze zbyt niski.)

Codziennie o 21:09 rozpoczynają się walki PVP. Gracze zostają podzieleni na dwie grupy o zbliżonej sumie Mocy. Po wejściu do sceny eventu zobaczymy, którą stronę reprezentujemy: Palące Słońce czy Mroczny Księżyc. Po zakończeniu eventu strona, która zdobędzie w sumie więcej punktów, otrzyma dodatkową nagrodę.


Część pierwsza eventu: 21:09 – 21:30


Gracz wybiera przeciwników z listy i jednocześnie jest atakowany przez innych. Obok każdego przeciwnika na liście zobaczymy, ile jest punktów za pokonanie go.

„Seria zwycięstw”: W prawej kolumnie wyświetlają się gracze, którzy pokonali kilka osób pod rząd. Im większa liczba zwycięstw, tym więcej punktów bonusowych. Za zakończenie serii innego gracza również otrzymamy punkty bonusowe.

Walki toczą się jednocześnie.  Po każdej przegranej musimy odczekać kilka sekund.

Nie zaczynamy każdej bitwy z pełnym HP, ponieważ w każdej walce tracimy je, otrzymując obrażenia od wroga, do momentu aż ostatni przeciwnik pozbawi nas resztek życia. Dlatego w tym evencie nawet bardzo słaby gracz ma szansę pokonać mocarza.


Jak zdobyć najwięcej punktów? Trzeba bardzo szybko klikać :) Musimy pokonać wielu wysoko punktowanych przeciwników (warto atakować tych z wyższą Mocą niż nasza), kończyć podgląd bitwy natychmiast po jej otwarciu i przechodzić do kolejnej. Oprócz tego trzeba zdobywać serie zwycięstw i kończyć serie innych graczy.


Część druga eventu: 21:30 – 21:50


Dokładnie o 21:30 kończą się zmagania graczy i zaczyna bitwa PVE, w której musimy pokonać kilku coraz silniejszych bossów.

Pierwszy gracz, który pokona bossa, zdobędzie dla całej swojej drużyny (Słońca lub Księżyca) niezwykle silny buff. Dzięki temu słabsi gracze będą mieli szansę na pokonanie bossa.


W kolumnie po prawej stronie wyświetla się lista najsilniejszych graczy, a obok ich imion – przycisk „Lubię”. Możemy oddać głos tylko na jednego z graczy. Warto zagłosować na najsilniejszego, ponieważ buff uzyskany z głosów ułatwi mu walkę z bossem i zdobycie buffu dla reszty.

Wcześniej:KARTY TALENTU
top