Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

SKARB BOGÓW (CS)

2017/06/23


Event Cross-server. Odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę w godzinach 13:00 – 21:00.


Wymagany poziom 42.


Jak wejść do sceny eventu?

Po godzinie 13:00 uaktywni się przycisk „Wejdź”. Jeśli po kliknięciu na niego nie otrzymamy od razu pytania o chęć udziału, oznacza to że zgłosiło się na razie za mało osób. Czekamy więc aż zgłosi się 20 graczy.

W momencie, gdy liczba uczestników będzie wystarczająca, otrzymamy pytanie o to, czy chcemy przenieść się do sceny cross-server.

Na miejscu zostajemy przydzieleni do jednej z 2 drużyn: Czerwonej lub Niebieskiej. Punktem wyjścia jest baza naszej drużyny – tutaj też znajdziemy się po każdej utracie życia. Przed rozpoczęciem zmagań musimy odczekać odliczanie.


Jak odnaleźć się w scenie?

W prawym górnym rogu znajduje się mapka, na której widać innych graczy jako niebieskie i czerwone kropki. Nasza postać jest zieloną kropką. Dzięki mapie możemy zlokalizować skrzynie ze skarbem, wrogów i przyjaciół.
Jak grać?

Celem jest zdobycie jak największej ilości punktów dzięki zdobywaniu skarbów i zwyciężaniu walk z graczami drużyny przeciwnej. Rozpoczynamy walkę, klikając na postać. Jednocześnie sami możemy zostać zaatakowani – sprawdzaj pozycję wrogów na mapce.

Wskazówka: ukryj przyjaciół (postacie z Twojej drużyny) po kliknięciu na ikonkę oka w prawym górnym rogu ekranu.


Koniec rozgrywki

Zwycięża drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 1000 pkt. lub ma więcej punktów na koniec rundy. Aby zaliczyć rundę pozostań w scenie CS do momentu pokazania się tabeli wyników.


Nagrody


Codziennie możemy odebrać nagrody za udział w zakładce Dzienne Zadanie.

Wszystkie nasze wyczyny zapisują się w rankingu, który resetuje się co miesiąc. Nagrody odbieramy na bieżąco.

Podczas walk otrzymujemy Pieczęci Smoka, do wymiany na cenne przedmioty w sklepie Kupiec Smoka. Ich ilość nie zeruje się po upływie miesiąca.


Wcześniej:Tryb AFK
top