Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

ŁOWCY NAGRÓD

2017/06/14


Wymagany lvl: 33


Walki są dostępne każdego dnia co pół godziny od 14:00 do 19:30. Zadanie polega na pokonaniu bossa zanim zrobią to inni gracze lub na pokonaniu gracza, który przejął skarb przed nami. Po wygraniu walki gracz musi przeczekać odliczanie do kolejnego ataku. W tym czasie mogą go atakować inni gracze. Nagrodą są cenne materiały oraz odznaki, które wymieniamy na przedmioty w Sklepie Krasnali.

Dwa spośród czterech bossów są dostępne dla postaci o wyższym poziomie, który nieraz przekracza poziom świata. Zadanie graczy na serwerze polega wtedy na jak najszybszym zwiększeniu poziomu.


APLAUZ


Gdy wszystkie skarby zostaną przejęte przez graczy, odblokuje się opcja „Bij brawo”. Gracze mogą nagradzać zwycięzców, klikając ikonki aplauzu. Gdy na całym serwerze liczba aplauzów spełni wymagania eventu, odblokują się nagrody, które każdy gracz może odebrać w dole panelu.


SKARB KRASNALI


Jedną z losowych nagród w evencie są żetony nagród. Po zebraniu wymaganej ilości żetonów, można wymieniać je na przedmioty w Sklepie Krasnali (ikonka na górze panelu Łowcy Skarbów). Cenną nagrodą sklepu jest 6-częściowy komplet ekwipunku [Boskie] Sanktuarium.


Wcześniej:EKWIPUNEK
top