Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

BITWA GILDII

2017/04/24

Bitwa Gildii, zwana też Zmianą Lorda, to event, który odbywa się codziennie o 20:40 na serwerach spełniających wymagania (poziom świata oraz ilość dni od otwarcia serwera).


ZASADY:

1. Codziennie o 20:00 członkowie 8 najlepszych gildii w rankingu gildii otrzymają wiadomość o zakwalifikowaniu do udziału w evencie.

2.W dzień otwarcia serwerów lub łączenia gildii z 1. miejsca rankingu zostanie Obrońcami, a 7 innych gildii zostanie Atakującymi.

3. Codziennie między 20:39 a 21:00 zakwalifikowani członkowie gildii wejdą do Miasta Zmierzchu i dołączą do walki miasta zewnętrznego i wewnętrznego.

4.Po wejściu do sceny eventu gracze o wymaganej Mocy mogą aktywować buff mocy i zapewnić wzrost obrażeń lub efekt redukcji dla innych członków gildii.

5. Obie strony mogą wybrać sobie przeciwnika, klikając na statuę. Czas odrodzenia po przegranej wynosi 1 min. Gracze mogą walczyć bezpośrednio w kolejnej bitwie po wygraniu poprzedniej.

6. Kiedy nie ma obrońców, atakujący mogą po kliknięciu zadać obrażenia pomnikowi. Atakujący przejdą do następnej fazy walki, niszcząc statuę.

7. Fazy eventu: Miasto Zewnętrzne - Miasto Wewnętrzne - Strażnik Zmierzchu. Atakujący wygrają całą bitwę, jeśli zdobędą wewnętrzne miasto. Mogą nadal atakować Strażnika Zmierzchu by zdobyć dodatkowe punkty.

8. Najlepsza gildia z rankingu zostanie kolejnym obrońcą Miasta Zmierzchu. Najlepszy gracz z indywidualnego rankingu zostanie Lordem Zmierzchu.

9. Po zakończeniu eventu (21:00) gracze mogą odebrać swoje nagrody w panelu Gildia - Zmiana Lorda.

10. Każdy uczestniczący w evencie zdobywa nagrody. Lepsze wyniki dają lepsze nagrody.

11. Członkowie zwycięskiej gildii zdobędą dużo środków gildii; otrzymają buff lorda, dodatkowe szanse na Alchemię i złoto z Alchemii.

12. 10 najlepszych atakujących i 5 najlepszych obrońców zdobędzie dużo złota i szafirów.

13. Gildie najlepszych atakujących i obrońców otrzymają buff EXP dla wszystkich członków. Buff gwarantuje dodatkowe EXP w Lochach EXP.

14. Kiedy ta sama gildia obroni miasto przez 2 lub więcej dni, atakujący otrzymają buff oblężenia zwiększający ich obrażenia i redukujący atak obrońców. Buff łączy się z buffem mocy i staje się silniejszy w trakcie oblężenia.

15. Dwa dni po otwarciu serwera gracze nie będą mogli wziąć udziału w evencie Zmiana Lorda. Gracz nie może też wejść do eventu przez 24h po odejściu z gildii.

Wcześniej:UMIEJĘTNOŚCI
top