Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Aktualności

Aktualności

DUCH

2017/06/14


Od lvl 37.


Funkcja „Duch” daje możliwość zdobycia Staminy i cennych przedmiotów oraz na zwiększenie mocy wszystkich bohaterów. Ikonkę Ducha znajdziemy w pasku zadań po prawej stronie ekranu.


Po prawej stronie panelu "Duch" znajduje się lista zadań, za które otrzymujemy punkty EXP. Określona jest tu dokładnie ilość zadań, które należy wykonać (np. 10 pomocy w Alchemii) i eventy, w których należy uczestniczyć (np. Zmiana Lorda). Gracz, który wykorzystuje wszystkie dostępne przydziały na różne funkcje i bierze udział we wszystkich dostępnych eventach ma szansę na odblokowanie wszystkich codziennych prezentów Ducha, widocznych w górze panelu.


NAGRODY


Aby odebrać prezent należy osiągnąć kolejno 10, 30, 60, 100, 150, 180 punktów przed resetem EXP o północy. Odbieramy nagrody, klikając na dostępną skrzynkę. W prezentach Ducha znajdują się nagrody takie jak: Stamina, szafiry, majątek gildii, żetony wyzwania (do wykorzystania w lochu drużyn) i inne.


ULEPSZANIE


Na dole panelu znajduje się pasek EXP. Po wypełnieniu paska możemy zwiększyć poziom Ducha, co z kolei zwiększa cechy naszych bohaterów i postaci.

Rozwijając Ducha, możemy uzyskać co jakiś czas nowy wygląd.Wcześniej:ZAKUP RUBINÓW
top