Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Aktualności

Aktualności

ZWIERZĘ

2017/04/24

Zwierzę jest wierzchowcem, na którym porusza się nasza postać od początku gry. Ale dopiero na 30 lvl pojawia się możliwość ulepszania Zwierzęcia.


Ulepszanie za pomocą kamieni zwiększa cechy zwierzęcia (np. HP, atak), co z kolei zwiększa naszą moc we wszystkich rodzajach walk. Te cechy działają nawet, gdy nasza postać nie dosiada zwierzęcia. (Przycisk pozwalający na „zejście” ze zwierzęcia znajduje się w panelu pod jego nazwą i obrazem.)


Kamienie do ulepszania zwierzęcia można zdobyć w różnych eventach, z których najważniejsze jest Skarb Goblinów. Zdobywamy tam klucze służące do zakręcenia kołem nagród z różną ilością kamieni.


Jeśli gracz posiada kamienie o ulepszania zwierzęcia, zostaną one pobrane przy każdym kliknięciu. Po wyczerpaniu kamieni, zwierzę jest ulepszane za pomocą rubinów.


Każde ulepszenie zwierzęcia kosztuje 10 rubinów i daje 20 EXP. Gracz ma szansę na krytyczne ulepszenie dające 3 razy więcej EXP lub wielkie krytyczne ulepszenie (6 razy silniejsze). Te bonusy występują losowo podczas ulepszania, najczęściej zaawansowanego.


Każdy poziom składa się z gwiazd, które kolejno zapalają się przy ulepszaniu. Postać musi posiadać minimalny wymagany poziom by móc dalej ulepszać wierzchowca o wysokim poziomie gwiazd.


Zdolności zwierzęcia aktywują się automatycznie na danym poziomie. Można je następnie ulepszać za pomocą ksiąg umiejętności.


Po osiągnięciu wymaganego poziomu zwierzę może otrzymać ekwipunek. Po założeniu sprzętu na zwierzę nie można go już zdjąć. Cechy takiego sprzętu na stałe zwiększają siłę wszystkich bohaterów w formacji. Sprzęt zwierzęcia o wysokim poziomie ma lepsze cechy podstawowe, natomiast sprzęt z wysokim poziomem gwiazd otrzymuje więcej bonusów cech.


Wcześniej:PRZYWILEJE VIP
top