Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Aktualności

Aktualności

POSTAĆ

2017/04/24


Rycerz Chwały
Zabójca SmokówPrzy tworzeniu postaci możemy wybrać jedną z dwóch Klas: Rycerz Chwały lub Zabójca Smoków.

Postaci różnią się tylko wyglądem. Wybór ten nie wpływa na rodzaj umiejętności, siłę postaci, czy przebieg gry.

Klasę postaci można zmienić w dowolnym momencie po zakupie Karty Zmiany Klasy w sklepie gry.


NAZWA


Tworząc postać, zobaczymy losową nazwę generowaną automatycznie. Nazwa składa się z dwóch części - imienia i przydomka. Możemy losować nazwy i wybrać jedną z nich. 

Gracz może stworzyć własną, dowolną nazwę postaci po kliknięciu w pole tekstowe i wykasowaniu automatycznego imienia.

Nazwy postaci nie można zmienić. Wyjątek stanowi zdobycie Karty Zmiany Nazwy w evencie zakupów po zakupie 10 tys. rubinów w ciągu jednego dnia.


PŁEĆ


Zarówno Rycerz Chwały jak i Zabójca Smoków występują w postaci męskiej i żeńskiej. Wybór płci jest istotny w funkcji Małżeństwa od lvl 36.

Płeć postaci można zmienić w dowolnym momencie po zakupie Karty Zmiany Płci w sklepie gry. Uwaga: nazwa postaci pozostanie taka sama.


ROZWÓJ POSTACI


Zwiększanie poziomu: Podczas wykonywania codziennych zadań Gracz otrzymuje punkty EXP za wygranie walk. Wyższa ocena walki (która zależy od ilości rund wykorzystanych na pokonanie przeciwnika) gwarantuje większą ilość nagród. Cennym źródłem EXP jest przede wszystkim Loch EXP – tam zdobędziemy najwięcej punktów, podnosząc sprawnie poziom postaci.

Inne źródła EXP: event "Inwazja" o 16:00, event "Ognisko" o 21:50.


Ewolucja: W panelu „Bohater” można dokonywać ewolucji postaci oraz bohaterów. Po osiągnięciu wymaganego poziomu podajemy postaci wskazaną ilość materiałów do ewolucji. Proces ten pozwala na wkroczenie w nową fazę, w której postać ma silniejsze umiejętności lub może odblokować nowe. Każda faza ma określony kolor, od najsłabszej do najsilniejszej: biały, zielony, niebieski, fioletowy, pomarańczowy.

Materiały do ewolucji znajdują się w Lochu.


Wcześniej:Postać
top