Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

BOSS DNIA

2017/06/25


Od lvl 39 w Lochu Drużyn.


Codziennie o północy otrzymujemy szansę walczenia z 3 bossami o różnej mocy, podanej nad wizerunkiem danego bossa. Z jednym z nich możemy (ale nie musimy) walczyć samodzielnie, a pozostałych pomogą nam pokonać inni gracze.

Nagrodą za zwycięstwo jest złoto, którego ilość zależy od wymaganej mocy.

Aby rozpocząć walkę gracz musi posiadać żeton wyzwania. Przedmioty te otrzymamy w codziennych nagrodach Ducha EXP (jeśli po wykonaniu punktowanych zadań odblokujemy skrzynie nagród ducha). Jedna walka to jeden żeton. W przypadku przegranej nie tracimy ani przydziału ani żetonu.


Jak grać?

Kliknij przycisk „Wezwanie” by prośba o pomoc pokazała się w czacie głównym lub gildii. Inni gracze zobaczą wtedy link z napisem „wyślij klona”. Jeśli klikną link, zobaczysz ich postaci na liście pomocników. Gracz wysyłający klona nie widzi przebiegu walki i nie musi nic robić – jeśli uda mu się pokonać dla Ciebie bossa, zobaczy tylko powiadomienie i otrzyma trochę złota w nagrodę (chyba że nie ma już przydziałów asysty – wtedy może pomagać ale nie otrzymuje nagrody).

Wskazówka: jeśli pokonasz wszystkie bossy, następnego dnia pojawią się silniejsze. Jeżeli nie dasz rady ich pokonać, bossy kolejnego dnia będą słabsze.

Wcześniej:SKARB SMOKA (CS)
top