Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

EKWIPUNEK

2017/06/14


Gracze powyżej lvl 20 mogą zakładać sprzęt na postać i innych bohaterów. Na tym poziomie odblokowuje się zakładka sprzętu w dolnym pasku.

Postać musi osiągnąć wymagany poziom by można było założyć na nią dany rodzaj sprzętu.


ZESTAW

 

Na każdy komplet sprzęt składa się 6 elementów: Broń, Zbroja, Bransoleta, Hełm, Buty i Pierścień.

Aby taki zestaw liczył się jako komplet (i dał nam bonus mocy), wszystkie 6 elementów musi należeć do tego samego rodzaju ekwipunku. Nazwę i ilość gwiazdek sprzętu możemy sprawdzić, najeżdżając kursorem na jego ikonkę w plecaku lub w panelu sprzętu.


BONUS


Zakładając i ulepszając ekwipunek trzeba pamiętać o bonusach, jakie możemy za niego otrzymać. Pełny komplet ekwipunku daje bonus zestawu.

Miecz, Hełm, Zbroja, Buty – początkowy Gniew postaci.

Bransoleta, Pierścień – bonus HP.WZMACNIANIE


Funkcja wzmacniania sprzętu odblokowuje się na lvl 35. Za pomocą złota można wzmacniać poszczególne części ekwipunku, co zwiększa ich cechy (np. atak).

Gracz nie może wzmacniać sprzętu bez ograniczeń – co jakiś czas włącza się odliczanie, które należy przeczekać. Można też je przyspieszyć za pomocą szafirów. Gracze VIP5 mogą usunąć odliczanie za darmo.

Gracze VIP8 otrzymują szansę na podwójne wzmocnienie.

 

ULEPSZANIE


Od lvl 40.

Za pomocą specjalnych materiałów można ulepszać broń powyżej jakości „rzadkiej” . Ulepszony sprzęt ma wyższy poziom i lepsze cechy. Należy zebrać materiały i ulepszyć cały komplet jednocześnie aby nie stracić bonusu kompletu.

 

WYKUWANIE SPRZĘTU


Gracze od lvl 40 mogą wykuwać sprzęt za pomocą specjalnych materiałów, otrzymując ekwipunek wyjątkowej jakości. Poziom wykutego sprzętu jest taki sam, ale wzmacniają się jego cechy.


DOSKONALENIE


Od lvl 90.

Każde udoskonalenie sprzętu za pomocą specjalnego materiału zwiększa jego cechy o 2%. Siła cech zależy od poziomu doskonalenia.


Wcześniej:DUCH
top