Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

LOCH EXP

2017/06/14


Od poziomu 26.


Pod ikonką „Loch” kryje się kilka różnych funkcji, które otwierają się wraz z rozwojem naszej postaci.

Pierwszym dostępnym lochem jest Loch EXP. Jak sama nazwa wskazuje, jest on głównym źródłem dużych porcji EXP dla postaci oraz materiałów EXP dla bohaterów.

W każdym etapie lochu EXP są 4 poziomy: Łatwy, Trudny, Koszmarny i Inferno. Aby odblokować wszystkie po „Łatwym” należy spełnić wypisane na górze wymagania, w których jest podany konieczny poziom postaci, jakość bohaterów itp. Oczywiście im trudniejszy loch, tym lepsze daje nagrody i większe porcje EXP. Gdy postać osiągnie wyższy poziom, odblokuje kolejny etap, a w nim znowu poziom Łatwy, Trudny, itd.

Aby odebrać maksymalną ilość nagród oferowaną przez loch, trzeba go zaliczyć na 3 gwiazdki, czyli w mniej niż 11 rund. Od rundy 11 otrzymujemy już nagrodę 2-gwiazdkową.

Za zaliczenie lochu na 3 gwiazdy otrzymujemy jednorazową nagrodę poziomu – materiały EXP.

 

STAMINA


Stamina czyli „wytrzymałość” to materiał potrzebny do walki w lochu EXP. Każda walka (lub nalot) kosztuje 30 punktów Staminy. Poziom tego materiału możemy sprawdzić w panelu informacji o postaci – jest to ikonka z kawałem mięsa.

Źródłami Staminy są codzienne Zadania Staminy, skrzynie z nagrodami Ducha EXP oraz niektóre nagrody eventów. Gracze VIP mogą codziennie dokupić kilka porcji – ilość jest określona w Przywilejach VIP.

 

NALOT


Po zaliczeniu lochu możemy dokonać „nalotu” czyli zebrać nagrody bez kolejnej walki. Przy włączaniu nalotu możemy sprawdzić ilość potrzebnej Staminy i ustalić ilość nalotów (można np. włączyć od razu 2 czy 3 zamiast robić jeden po drugim).

Między nalotami następuje odliczanie, które trzeba przeczekać. Można je przyspieszyć za pomocą szafirów. Posiadacze Złotej Karty Przywilejów nie mają w ogóle odliczania i od razu odbierają nagrody.Wcześniej:OTCHŁAŃ
top