Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

OTCHŁAŃ

2017/06/14


Od lvl 40.


Otchłań to miejsce, w którym walczymy codziennie z bossami i potworami w celu wygrania materiałów do ulepszania i wykuwania ekwipunku.


Codziennie otrzymujemy 3 przydziały. Każde wejście do Otchłani rozpoczyna serię 15 walk, które musimy zaliczyć w jak najmniej rund. Początkowy Gracz przeważnie nie jest w stanie zakończyć całej serii walk, ale każde osiągnięcie jest nagradzane. W zależności od ilości rund walka jest oceniana w systemie ocen: SSS (najwyższa ocena za zaliczenie całego lochu we wskazaną ilość rund), później SS, A, B, C i D. Nagrody za każdą ocenę można zobaczyć po kliknięciu na skrzynkę w panelu.


W pierwszych dwóch rundach walczymy z potworami, a w kolejnej pojawia się boss. Jeśli pokonamy bossa w 4 rundy, przeskoczymy do kolejnego z pominięciem potworów, co znacznie zmniejszy ilość rund. Warto walczyć manualnie, nie AFK, by oszczędzać gniew a bossy.


Po osiągnięciu pewnego poziomu Gracz odblokuje kolejny etap Otchłani z nagrodami odpowiednimi dla ekwipunku wyższego poziomu.


ODRODZENIE


Po utracie życia formacji w walce można raz za darmo odrodzić ją. Gracze VIP mogą też dokupić więcej szans na odrodzenie.


Wcześniej:TYTUŁY RYCERSKIE
top