Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

ZAKUP RUBINÓW

2017/06/14

Gracze mogą zakupić przedmioty i przywileje, dodatkowe walki itp. Walutą wewnętrzną w grze są RUBINY, które można kupić w zakładce „zakupy” oraz na stronie gry. Przy zakupie ważne jest to, by zgadzała się gra, numer serwera oraz postać, na której konto chcemy zakupić rubiny. Ze względu na zasady bezpieczeństwa nie jest możliwy transfer rubinów między kontami, więc warto upewnić się, że wszystkie dane są prawidłowe.


System płatności opiera się na indywidualnych numerach przypisanych każdej postaci w grze. Dzięki numerom ID można zidentyfikować płatność i jej odbiorcę. Możemy łatwo sprawdzić numer swojej postaci, klikając prawym przyciskiem myszy w grze: po wybraniu opcji „Kopiuj ID” można wkleić go w pole tekstowe.


Zakup rubinów, tak jak każda płatność elektroniczna, może się nieco opóźniać, choć zazwyczaj rubiny trafiają natychmiast na konto postaci. Jeśli zdarzy się takie opóźnienie, wystarczy napisać do naszego biura pomocy technicznej (zakładka „Pomoc”) lub wysłać nam prywatną wiadomość na Facebooku. Nasza ekipa techniczna pilnuje by zrealizowano 100% płatności. Wszystkie nagrody z eventów zakupowych są przesyłane na konta graczy nawet w przypadku opóźnień.

Wcześniej:GILDIA
top