Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

GILDIA

2017/06/14


1. FRAKCJA


Po osiągnięciu lvl 32 gracz może wstąpić do jednej z 2 frakcji na serwerze: Sojusz lub Horda. Ten podział będzie istotny w niektórych eventach.

Motto Hordy to krew i honor, a Sojusz walczy o światło i wiarę. Ale tak naprawdę to sami Gracze nadają charakter każdej frakcji. Ważne jest by obie frakcje rozwijały się harmonijnie i zdrowo rywalizowały.

Po przystąpieniu do Sojuszu lub Hordy gracz nie może już nigdy zmienić frakcji na inną.

Wewnątrz każdej frakcji gracze tworzą GILDIE.


2. GILDIA


Każdy gracz może zdecydować o stworzeniu gildii. Koszt jej założenia to 10 diamentów. Założyciel otrzymuje miano Mistrza Gildii i bierze na barki odpowiedzialność za dobrobyt tej organizacji i jej członków. Gracze aplikują do istniejących gildii, a mistrz może przyjmować ich do grona lub odrzucać. Członkowie mogą rozmawiać w czacie gildii, który służy do wymiany porad, umawiania się na zadania drużynowe i do zacieśniania więzów.

Hierarchia w gildii: Lider zarządza funkcjami członków gildii i może nadawać im tytuły, z którymi wiążą się przywileje od symbolicznych po naprawdę ważne (Wicemistrz ma uprawnienia zbliżone do Lidera):

- Członek (status podstawowy)
- Elita
- Starzec
- Wicemistrz


Zmiana lidera: Jeśli członkowie gildii nie są zadowoleni ze swojego lidera, nie mogą go po prostu zdegradować. To założyciel może sam zdecydować o mianowaniu innego gracza liderem oraz o odejściu z gildii. Pozostali gracze mogą jedynie odejść i utworzyć nową gildię wokół nowego lidera. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy lider nie loguje się przez 3 doby do gry – można wówczas wylosować nowego lidera.


BUDOWLA


Lider gildii może zwiększać poziom budynków gildyjnych takich jak Bestiariusz by odblokowywać kolejne budynki. Główną korzyścią jest dla graczy odblokowanie Zdolności Gildii, które zwiększają Moc całej formacji. Budynki należy ulepszać w podanej kolejności, za pomocą Majątku gildii.

Źródłem majątku gildii są składki członków (np. wpłata rubinów) oraz nagrody Ducha EXP w jednej ze skrzyń.


CODZIENNE ZADANIA CZŁONKÓW GILDII


- Karmienie Bestii

- Walka z Bestią: indywidualna i w Lochu Drużyn

- Walka w Świątyni Demonów

- Loch Gildii

- pomoc innym Graczom w wyżej wymienionych zadaniach


ZDOLNOŚCI GILDII


Od poziomu Budowli zależy poziom dostępnych zdolności (Atak, Blok, itp). Uwaga: zdolności co jakiś czas tracą ważność. Gracz może je wtedy odnowić w panelu Zdolności, płacąc za to składkami i złotem.


Wcześniej:WIECZNA BITWA
top