Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

BESTIA GILDII

2017/04/24


BESTIA jest źródłem bogactwa gildii oraz przedmiotów w Sklepie Gildii. Aby ją aktywować, gildia musi podnieść poziom Bestiarium. Lider Gildii będzie mógł przebudzić bestię, którą następnie należy karmić.


Każdy członek gildii może wykorzystać każdy rodzaj karmienia raz dziennie aż do czasu gdy bestia osiągnie maksymalny rozwój. Każde karmienie przekłada się na składki gildii.


Wzrost bestii resetuje się o północy, jeśli pasek jest pełny. Bestia pojawi się w bazie gildii. Każdy członek gildii może z nią walczyć 10 razy każdego dnia. Im więcej zada obrażeń potworowi, tym lepszą otrzyma nagrodę. Gracze, którzy pokonają bestię, zdobędą Tymczasową Nagrodę, która zostanie umieszczona w panelu Wymiana Skarbów.


Najlepszych 10 graczy z rankingu obrażeń otrzyma nagrody pocztą codziennie o północy. Gracze, którzy nie pokonali bestii ale zadali dość obrażeń mogą otrzymać nagrodę niższego poziomu. Przebudzona Bestia zniknie codziennie o północy.

 

RANKING BESTII


Zasady:

1. Miejsce w rankingu zależy od sumy zadanych obrażeń.

2. Jeśli kilku graczy zada tyle samo obrażeń, pojawią się w rankingu według posiadanej Mocy.

3. Jeśli gracze mają taką samą Moc i obrażenia, ich miejsce w rankingu zależy od poziomu postaci.

4. Oprócz nagrody z bitwy gracze otrzymają też losowe prezenty za pokonanie bestii, które można uzyskać w Wymianie Skarbów.

5.  Jeśli gracze nie pokonają bestii ale zadają dość obrażeń dla niższego poziomu, otrzymają prezenty niższego poziomu.

Wcześniej:BITWA GILDII
top