Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

MAŁŻEŃSTWO

2017/04/24


Wymagany poziom: 36

Łącząc się w pary, wojownicy zwiększają swoją moc i odblokowują nowe funkcje. Wraz z nimi pojawia się wiele możliwości zdobycia dodatkowych prezentów, materiałów i punktów Mocy.


ZARĘCZYNY


Pierwszym krokiem do małżeństwa jest dodanie do listy Znajomych gracza przeciwnej płci o poziomie co najmniej 36. Aby zaręczyć się z tym Graczem, korzystamy z funkcji oświadczyn w panelu Związek (ikonka w pasku na dole ekranu). Jeśli gracz znajduje się na naszej liście znajomych, spełnia wymagania oraz jest zalogowany do gry, wówczas otrzyma nasze oświadczyny i będzie mógł na nie zareagować.


Gdy  Gracz przyjmie oświadczyny, odblokuje się funkcja ślubu. W panelu związku pojawią się dwie ikony: Wyślij zaproszenia oraz Ceremonia zaślubin. Ważne jest, by jak najwięcej graczy przybyło na ślub, ponieważ mamy wtedy szansę na dużo prezentów. Warto więc wybrać czas, w którym wiele osób jest online, a jednocześnie nie trwa żaden event.


ZAPROSZENIA


Mamy do wyboru dwa rodzaje zaproszeń: zwykłe i specjalne. Zwykłe zaproszenie kosztuje 199 szafirów. Wysłanie specjalnych zaproszeń z naszym tekstem do wszystkich Graczy zalogowanych na naszym serwerze kosztuje 199 rubinów. W zaproszeniu ustalamy godzinę ślubu.


CEREMONIA


Jeszcze przed początkiem ceremonii pojawi się panel z opcjami: Przysięga, Zakończenie rytuału, Wysłanie zaproszeń do świata, Cukierki (rodzaj prezentów dla gości), Fajerwerki (koszt: 59 rubinów), Toast, Luksusowy Dar. Większość z tych opcji daje nam możliwość rozdania prezentów innym oraz zdobycia własnych prezentów i punktów Bliskości.

Funkcja „zaproszenie świata”: Informacje o ceremonii, prezentach i atrakcjach pojawią się w czacie świata, zachęcając innych Graczy do udziału w przyjęciu.

Wcześniej:ZADANIA
top