Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

ZADANIA

2017/04/24


Po prawej stronie ekranu znajduje się pasek zadań pokazujący nazwę misji, sugerowaną czynność, status: „Ukończony” / „Nieukończony”.Klikając na zadanie główne, pozwalamy naszej postaci na automatyczne wyruszenie w miejsce na mapie, gdzie czeka bohater przekazujący informacje lub przeciwnik, z którym musimy walczyć. Aby przerwać misję, wystarczy kliknąć dwukrotnie na tło (wyłącza się wtedy funkcja „auto-trasa”).


Oprócz głównych zadań w pasku wyświetlają się też zadania dodatkowe i polecenia takie jak „wymień miecz X na Y” czy „ulepsz bohatera X do Y”. Gra prowadzi nas w ten sposób przez kolejne etapy rozwoju postaci i formacji. Po wykonaniu zadania pojawia się status „zakończony” – możemy wtedy kliknąć na jego ikonkę, by zniknęła z paska zadań. W tym momencie otrzymujemy nagrodę w postaci punktów EXP.


ZADANIA NOWICJUSZA

Początek gry polega na wykonywaniu zadań rozgrywających się na mapie gry. Po każdej walce lub dotarciu do pomocnika otrzymujemy nagrodę w postaci złota i EXP, a czasem też materiałów. Zdobyte w ten sposób EXP pomaga nam rozwijać postać i odblokowywać kluczowe funkcje w grze. Dążymy do tego, by jak najszybciej zdobyć poziom powyżej 26 i zdobyć dostęp do cennego Lochu EXP.


CODZIENNE ZADANIA

O północy nasza postać otrzymuje nową listę zadań, za wykonaniu których otrzymuje złoto, EXP oraz paczki z niespodziankami. Gracze VIP mogą korzystać z przycisku natychmiastowego zakończenia wszystkich zadań w cenie 200 rubinów.


ZADANIA STAMINY

Za wykonanie tych codziennych zadań otrzymujemy Staminę niezbędną do wejścia do Lochu EXP. Gracze VIP mogą korzystać z przycisku natychmiastowego zakończenia wszystkich zadań staminy w cenie 200 rubinów.

 

Wcześniej:BOGINI
top