Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

PLECAK

2017/04/24


Ikonka plecaka znajduje się w dolnym pasku. Wszystkie przedmioty zebrane, kupione i wygrane przez naszą postać trafiają do plecaka (w niektórych przypadkach trzeba je najpierw pobrać z poczty w grze).Po otwarciu plecaka zobaczymy panel główny, gdzie trafia większość przedmiotów, w tym paczki i skrzynie, które otwieramy po kliknięciu i wybraniu opcji „Otwórz”. Plecak ma też osobne przegródki na: Sprzęt (części ekwipunku niezałożone na postać ani bohaterów), Klejnoty i Awatary. Aby łatwiej znaleźć przedmiot w pełnym plecaku, możemy włączyć filtr: Paczki / Materiały / Inne.

Aby użyć lub aktywować przedmiot w plecaku, klikamy na niego i wybieramy opcję Użyj / Aktywuj. Większość przedmiotów można też sprzedać. Opcja „Sprzedaj” wyświetla się pod opcją „Użyj”. Jeśli przedmiotów jest więcej niż 1, wyświetli się wiadomość systemowa z opcją wybrania ilości – w tym momencie możemy też wycofać się ze sprzedaży.

UWAGA: Sprzedaż przedmiotów (tak samo jak ich zakup) to proces, którego nie można w żaden sposób cofnąć. Dlatego trzeba 

uważnie klikać na przedmioty i opcje.


Pod przedmiotami znajdują się dodatkowe opcje: powiększenie plecaka, hurtowa sprzedaż oraz ustawienie hasła.

1.    1. Powiększanie: Miejsce w plecaku jest ograniczone. Kiedy zabraknie wolnych przegródek, gracz nie może pobrać ani otrzymać nowych przedmiotów albo otrzymuje je na pocztę w grze, skąd będzie mógł je pobrać dopiero po zrobieniu wolnego miejsca. Gracze VIP mogą kupić dodatkowe przegródki za rubiny i poszerzyć w ten sposób plecak. 5 przegródek = 5 rubinów.

2.   2. Szybka sprzedaż: Po wybraniu tej opcji ikonka kursora zmieni się w saszetkę. Wybieramy przedmioty do sprzedaży, kolejno na nie klikając. Uwaga: sprzedaż nastąpi od razu po kliknięciu! Jeśli nie można sprzedać przedmiotów, poinformuje o tym wiadomość systemowa. Aby zakończyć sprzedaż, klikamy polecenie Zakończ (przycisk opcji).

3.   3. Hasło: Możemy nałożyć hasło, by zabezpieczyć przedmioty w plecaku. Ustalamy hasło składające się z sześciu cyfr (nie mogą to być litery ani znaki). Od tej pory jeśli po zalogowaniu do gry chcemy sprzedać coś z plecaka, musimy podać hasło. Wystarczy zrobić to raz podczas sesji. Pytanie o hasło pojawi się po kolejnym zalogowaniu na konto.
Hasło można zmienić, podając obowiązującą kombinację cyfr. Można też je usunąć, co nastąpi po 7 dniach od kliknięcia opcji „usuń hasło”. Gwarantuje to bezpieczeństwo konta.

Wcześniej:EKRAN
top