Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Przewodnik

Przewodnik

ROZPOCZĘCIE GRY

2017/04/24
Istnieją dwa sposoby na wejście do gry: bezpośrednio na stronie Dragon II oraz na Facebooku.

Aby grać na stronie Dragon II tworzymy konto, podając adres e-mail oraz tworząc hasło. Nie jest konieczna weryfikacja – możemy od razu przejść do gry!

Przy pierwszym logowaniu do gry (lub na nowy serwer) Gracz może utworzyć NAZWĘ POSTACI lub wylosować jedną z wielu gotowych kombinacji. Aby wpisać swoją własną nazwę, wystarczy kliknąć napis z sugerowaną nazwą, usunąć go i wprowadzić własny.

 

LOGOWANIE I ZARZĄDZANIE KONTEM


Hasło do konta można zmienić na stronie wydawnictwa Salagame, klikając link „zapomniałem hasła” w polu logowania lub (po zalogowaniu) w odpowiedniej zakładce. Otrzymamy wtedy link na podany adres e-mail. Taka wiadomość może znaleźć się w spamie, więc trzeba zawsze tam jej poszukać, jeśli nie pojawi się w skrzynce odbiorczej.

Konto założone na Facebooku jest na stałe połączone z profilem FB. Zmiana sposobu logowania jest niemożliwa (tak samo Gracze z kontami założonymi na stronie nie mogą zmienić adresu e-mail). Ta blokada jest związana z działaniem systemu płatności i numerami ID.

Gracze z Facebooka mogą logować się na stronę gry i stronę wydawnictwa, klikając ikonkę Facebooka w polu logowania. Warunkiem jest jednoczesne zalogowanie na koncie FB na tej samej przeglądarce.

Wcześniej:BOHATER
top