Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon II >Aktualności

Aktualności

Święto Wiosny - Prezent

2021/02/10

Wiele przeszliśmy w ubiegłym roku. Każdy z nas ma za sobą trudne doświadczenia, ale też powoli przyzwyczaja się do nowego stylu życia. Wygląda na to, że jesteśmy w stanie stawić czoła bardzo trudnym wyzwaniom mimo panującego chaosu, więc przyszłość nie wydaje się już taka straszna. Nadchodzi czas powrotu do zdrowia, szczepionek i ożywienia gospodarczego. Wierzymy w to, że damy radę pokonać wszystkie problemy.

W świecie naszych gier dużym wyzwaniem był koniec flash playera, który od wielu lat stanowił fundament gier przeglądarkowych. Wielu z Was miało problem z zalogowaniem się do gry. Bardzo przepraszamy Was za wszystkie utrudnienia, które napotkaliście mimo wysiłków naszej ekipy. Dzisiaj możemy Wam zaproponować coraz lepsze rozwiązania, w tym przeglądarkę Maxthon, na której można grać bez klienta. Pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji w razie problemów.

Wraz z nadchodzącym Chińskim Nowym Rokiem, który rozpoczyna się w dniu 12. lutego, nasza międzynarodowa ekipa pragnie złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i powodzenia we wszystkich dziedzinach życia. Przygotowaliśmy też dla Was prezenty w grze.
Jeśli miałaś/miałeś przerwę w grze - witaj, ludzie się za Tobą stęsknili! A jeśli jesteś z nami bez przerwy, baw się dobrze i przyjmij nasze gorące podziękowania.

- Ekipa SALAGAME
top